Kim jesteśmy

Studio Przestrzeni i Wyobraźni ARANŻADA jest studiem architektury wnętrz, w którym tworzy się projekty aranżacji, wyposażenia i dekoracji. Wnętrza inspirowane głównie naturą, ale także twórczością tak wybitnych projektantów jak np. Antonio Gaudi, to idea, która przyświeca budowaniu przestrzeni i detalu. Studio Przestrzeni i Wyobraźni ARANŻADA tworzy koncepcje wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, starając się nadać pomieszczeniom indywidualny charakter.

W projektowaniu zawsze przeplatają się pasja, inspiracja i czas… Projektując poszukujemy harmonii opartej na elementach autorskich, nowoczesnych i tradycyjnych. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, w której czas i moda nie odgrywają najważniejszej roli – miejsc gdzie zawsze dobrze być.

Piękno jest wokół nas, trzeba je tylko wydobyć... Nasze projekty, zwłaszcza adaptacyjne, to wyszukiwanie już istniejących rzeczy ciekawych i pięknych, nawiązujących do tzw. ducha miejsca. Często tworzymy nowy kontekst dla znanych rozwiązań, zmieniając zupełnie perspektywę i estetykę.

Detal, kolor i światło tworzą nastrój… Wielką wagę przykładamy do detalu, który niekiedy staje się elementem eksponowanym, skupiającym uwagę, a czasem ukrytym, odbieranym prawie podświadomie. W tworzonej przestrzeni detale, proporcje, faktury, ciepło lub chłód użytych materiałów stają się elementami zasadniczymi. Ważne jest także światło – harmonia ze stylem. Wszystko to wpływa na intuicyjną ocenę nastroju i wydobywa klimat.

Potrzeby i możliwości klienta to główny element współdziałania… Przestrzeń i wyobraźnia – to jedno, ale równie istotne są realia, choćby finansowe. Łącząc te elementy chcemy być dla Was przewodnikiem w poszukiwaniu najlepszych, nietuzinkowych rozwiązań i kreowaniu wspólnie, w oparciu o przestrzeń i wyobraźnię, Waszego, niepowtarzalnego miejsca.

Przestrzeń to ludzie i ich wyobraźnia… Siła i oryginalność naszych pomysłów wynika z otwartej koncepcji pracowni, wynika z ludzi – przyjaciół. Otaczamy się nimi, wymieniamy energię, ścieramy się i tworzymy nowe światy. Każdy twórca z otwartą głową może liczyć na możliwość współpracy.

Dla Studia Przestrzeni i Wyobraźni ARANŻADA każdy projekt to kolejna przygoda…